Амариліси. Квіти, які здивують своєю стійкістю


Амариліс - неймовірної краси квіти, якими захоплюються справжні поціновувачі прекрасного. Ця квітка вражає своїм шармом та розміром бутону. Відкриті квіти амарилісів в розмірі досягають до 10 см. Стебло цієї квітки може містити від трьох бутонів, які поступово відкриваються та зачаровують своїми прекрасними махровими пелюстками. 


Ця рослина має трубчасте трав‘янисте стебло і саме тому води їй потрібно мало. В домашніх умовах при правильному догляді ця квітка буде тішити Вас до 2-х тижнів.  Наші флористи детально розкажуть Вам, як доглядати за цією квіткою та додадуть до букетика конвертик із детальною інструкцією по догляду та стабілізуючим засобом :)


Амариліс з доставкою у Львові можна замовити на нашому сайту, адже ми пропонуємо широкий вибір букетів із цією квіткою. Амариліс прекрасно поєднуються із гілочками ілексу, листям евкаліпту чи гронами скімії, а у зимовий період чудово виглядають із гілочками ялинки :) Букети з амарилісом є прекрасним варіантом для інтер‘єрних букетів, які доповнюють вашу оселю. На нашому сайті Ви можете переглянути варіанти букетів з амарилісів та замовити доставку квітів для своїх рідних. 


Ми зажди раді допомогти Вам подарувати приємні емоції для Ваших близьких. Кожного дня ми на зв’язку з Вами. Ви можете зателефонувати нам чи замовити зворотній зв’язок і наші флористи проконсультують Вас та допоможуть обрати найкращий варіант букету з амарилісів з доставкою у місті Львів. Також ми завжди раді бачити Вас у нашій крамниці за адресою вул. Зелена, 204б (ЖК «Avalon») де Ви особисто зможете обрати квіти, насолодитись їх красою та оформити замовлення :)