Декоративні свічки і квіти - це, мабуть, ідеальне поєднання, чи то для романтичного вечора, урочистої події або корпоративного заходу компанії. І особливо гарні для декору інтер'єру свічки від сімейної данської компанії Ester & Eric. Ми є прямим дилером данського виробника декоративних свічок Ester & Eric, відомого у всьому світі преміальною якістю органічних свічок, які прикрасять ваш простір і додадуть йому романтики та стилю. Тому якщо бажаєте купити свічки ручної роботи в Україні - пишіть нам.

Довгі кольорові свічки Ester & Eric додадуть чарівності і шарму вашому будинку, підкреслять Ваш бездоганний смак своєю витонченою формою і чистими відтінками - від стриманих пастельних до брутальних чорних. Крім безсумнівних естетичних якостей, декоративні данські свічки відрізняються органічним виробництвом - ніякої хімії, тільки натуральні компоненти. Свічки ручної роботи виготовляють з тих же компонентів, що і в 1987 році - році заснування компанії Ester & Eric. Це натуральний парафін і 100% бавовна для гніту. Всі фарби кольорових свічок данського виробника - на водній основі, а це значить, що атмосфера, створювана свічками Ester & Eric буде не тільки по-скандинавськи стильною, але і екологічно чистою.

Чому свічки Ester & Eric?

Данська сімейна компанія з виробництва свічок ручної роботи заснована в 1987 році. Для виготовлення декоративних кольорових свічок використовуються тільки натуральні компоненти і високоякісна сировина, що відображається в преміальній якості кожної свічки.

Недарма девіз компанії - «Якість перш за все, якість завжди».

Декоративні свічки ручної роботи стануть центром тяжіння будь-якої важливої події. Довгі свічки додадуть Вашому святу атмосфери. Різноманітність відтінків і цікава форма довгих свічок зроблять вашу подію по-справжньому незабутньою. А ще декоративні свічки Ester & Eric довго горять - від 5 до 12 годин залежно від розміру свічки.

85 унікальних відтінків дозволять підібрати колір свічок, який прикрасить саме вашу подія. Більше 15 варіантів форми - задовольнять найвибагливішого дизайнера. Свічки ручної роботи від Ester & Eric - стильний предмет декору заходів найвищого рівня - від подій модного будинку Louis Vuitton до королівського весілля принца-наступника Данії.

«Класична конічна свічка була найпершою свічкою в нашому виробництві, і хоча це було більше 30 років тому, вона як і раніше залишається нашою найбільш продаваною свічкою. Прекрасна загострена вершина свічки завжди робила її унікальною - відмінною рисою, завдяки якій вона набуває елегантний, тонкий зовнішній вигляд, який відрізняє її як ефірну свічку». 

Свічка виготовлена з 100% чистого парафіну та воску без запаху від провідного Європейського виробника. Свічки віробляються на заводі в Данії, а гніт виготовлення з 100% бавовни. Лапка свічки має конічну форму, це означає, что свічка підходить для більшості підсвічніків. Свічка самозгасаюча, тому полум'я гасне на відстані 2-3 сантиметрів від дна (проте ми рекомендуємо ніколи не залишати запалені свічки без наглядом)

У 1987 році Естер і Ерік Меллер, чоловік і дружина, запустили виробництво ручних свічок. Їхнє бачення полягало в тому, щоб віддати данину поваги гордим данським традиціям виготовлення свічок, створивши елегантні свічки високої якості для ексклюзивного і вимогливого сегмента клієнтів. З тих пір Ester & Erik вдосконалили традиційні методи і розробили унікальну концепцію. Свічки Ester & Erik можна використовувати для створення розслабляючої, доброзичливої атмосфери, перетворюючи будь-який випадок в щось особливе. Як сказали б данці - Hygge. Свічки представлені у фреймах і в подарунковій коробці, також свічки можна придбати поштучно.

Елегантні і класичні аксесуари для всіх наших свічок

Наш асортимент аксесуарів вперше побачив світ, коли Ерік Меллер створив підсвічник на річницю свого весілля з Естер. Всі аксесуари мають класичний і елегантний дизайн, при цьому свічка є ключовим елементом. Розроблений Еріком до його срібної річниці весілля з Естер, наш класичний і стильний свічник з тих пір став одним з найбільш продаваємих аксесуарів. Він вміщує як конічні свічки, так і циліндричні свічки (D: 6 см), але також доступний в зменшеній версії, яку можна використовувати з нашими тонкими свічками (D: 4 см).

Наші підсвічники доступні в чотирьох варіантах: блискуче срібло, блискуче золото, матове срібло і матове золото. Підсвічник з матового золота виготовлений з чистої латуні, а решта - з нержавіючої сталі з поверхневою обробкою.

Всі свічки ester & erik виробляються на заводі в Сількеборзі, Данія.

 Тут вся виробнича лінія побудована навколо того факту, що два чинники є ключовими для виробництва якісних свічок: якість сировини і кінцевий зовнішній вигляд свічок.

Наші свічки - це натуральні продукти, зроблені з воску, гніту і барвника найвищої якості - які ми використовуємо з моменту заснування компанії у 1987 році. Свічки виготовлені з 100% парафіну та воску найвищої якості, яке може нагріватися і використовуватися без додавання будь-яких штучних інгредієнтів. Гніт виготовлений з 100% чистої бавовни, а барвники і лаки на водній основі і тому не містять ні ацетону, ні аніліну.

Щоб отримати точну форму, свічку з необробленим конусом занурюють 24-25 разів в теплий парафін в залежності від пори року і температури навколишнього середовища. Цей процес займає 4-5 годин. Після охолодження протягом 2 годин свічка забарвлюється і, можливо, покривається лаком, а потім знову сушиться перед затвердінням протягом 24 годин, після чого вона упаковується і відправляється нашим клієнтам. Всі наші свічки ретельно упаковуються в упаковку, сертифіковану FSC. Або прямо на наших культових каркасах для свічок, або в коробках, де свічки обгорнуті папером з додатковим захистом з піноматеріалу між лакованими свічками, щоб запобігти подряпинам.

Всі свічки проходять перевірку якості на кожному етапі виробничого процесу, щоб гарантувати, що рамка, віск, колір, лак і упаковка відповідають нашим високим вимогам до якості, щоб гарантувати ідеальний кінцевий продукт.

Це єдиний спосіб бути кращими в тому, що ми робимо.

Свічки фарбуються вручну

Щоб домогтися найкращого зовнішнього вигляду при розфарбовуванні рами, що містить до 66 свічок, на заводі продовжують традицію занурення свічок вручну в кольоровий віск.

"Розфарбовуючи вручну, ви отримуєте особливе відчуття продукту на протязі всього процесу: коли необроблені рамки надходять в секцію забарвлення, ми перевіряємо, щоб необроблені свічки були вільні від бруду і мали абсолютно гладку поверхню, перш ніж вони знову поринуть. Деякі кольори легше зв'язуються з воском, а це означає, що деякі свічки потрібно виймати з кольорової ванни швидше, ніж інші. Тільки руками ви завжди зможете домогтися однаково високої якості. Компанія ester & erik розробила віск, що наноситься методом занурення, який дозволяє кольорам проявити себе, оскільки вся кольорова палітра набуває поверхневий контраст, який створює яскравий вигляд, унікальний для наших продуктів.