Різдвяний декор. Оберіть композицію для затишку Вашої оселі!


Нарешті настала найказковіша пора року, яка кожному асоціюється із теплими обіймами, щирими посмішками, ароматом мандарин і кориці та, найголовніше, передчуттям дива та магії. На жаль, цього року багато людей відмовляються від головного атрибуту Різдва та Нового Року - ялинки, оскільки клята війна забирає в людей передчуття святкування. Ми, квіткова крамниця у Львові Amber Flower House, підготували для Вас варіанти різдвяних та новорічних композицій, які допоможуть Вам хоч трішки наповнити оселю магією. До того ж, це прекрасні варіанти подарунків близьким до свят :) 

 

Розпочнемо звісно із декоративної ялиночки. Це гарний варіант для людей, які цьогоріч відмовляються від оформлення великої ялинки. Декоративні ялиночки ми виготовляємо із блакитної голландської хвої сорту Нобіліс, яка не втрачає свого вигляду впродовж довгого часу та не осипається. Ялиночки ми декоруємо іграшками та гірляндою. Оформлення, звісно, обираєте Ви :) Замовити декоративну ялиночку у Львові Ви можете тут.


Наступним варіантом декору для Вашої домівки є Різдвяний віночок. Це один із найпопулярніших варіантів декору оселі до зимових свят. Різдвяний віночок має доволі широку символіку: кругла форма означає безкінечність та вічне життя, вічнозелені хвойні рослини - це колір життя, а гірлянди, яким прикрашають віночки -  світло, яке засяє після народження Христа. Ми виготовляємо Різдвяні віночки у Львові на замовлення. Ви можете самостійно обрати види хвої (можлива комбінація декількох видів у віночку), декор вінка виконуємо за Вашими індивідуальними побажаннями. За посиланням Ви зможете переглянути варіанти та замовити доставку Різдвяних віночків у Львові :)


І останнім варіантом оформлення чи подарунку до зимових свят є композиція із ялинки, доповнена свічками та декором. Композиція виконується у стильному керамічному кашпо на флористичній губці. Основою композиції є голландська ялинка сорту Нобіліс, що не осипається та інші види хвої. У композиції використовуються скляні іграшки та свічки зі 100% чистого парафіну  та воску від данського виробника Ester&Eric, які є провідними виробниками свічок в Європі. Переглянути та замовити зимову композицію у Львові :) 


Кожен із цих варіантів зимового декору з доставкою для оселі ми, Amber Flower House, можемо виконати за індивідуальними побажаннями. Ми на зв’язку з Вами кожного дня з 9:00 до 20:00, варто лише зателефонувати нам 098 641 4006, оформити замовлення на сайті у розділі Різдвяного декору або ж завітати у нашу крамницю у Львові за адресою вул. Зелена, 204б (ЖК «Avalon»).