Романтична вечеря: кейтеринг для двох з доставкою додому чи чарівний вечір під звуки скрипки в ресторані

Якщо ви вирішили провести один осінній чи зимовий день вдома наодинці один з одним – романтична вечеря з неймовірним букетом квітів від Amber Flower House та  доставкою від Ресторану «Валентино» стане відмінним доповненням вашого вечора.

Можливо, Ви хочете влаштувати для коханого чи коханої романтичне свято. Можливо Ви святкуєте ювілей, день Вашого знайомства або ж день народження. Чи можливо, просто хочете зробити приємно коханій людині. Організація такого свята поверне у ваше спільне життя світлі та яскраві промені почуттів, якими горить ваше серце досі, можливо не дуже яскраво, але так само невгасимо та непередбачувано повертає у миті неймовірної закоханості . Святкове романтичне побачення при свічках допоможе пригадати пристрасть у стосунках. 

Якщо Ви вже обрали дату проведення такого вечора і формат, в якому його організувати рекомендуємо продумати усі ньюанси цього заходу. Виберіть плей-лист в якому зберіть усі улюблені композиції свої та своєї коханої людини. Є безліч романтичних пісень та радимо керуватися вподобаннями один одного, замовити доставку квітів по Львову.

Ви можете обумовити дату або підготувати сюрприз. Варіант з сюрпризом найкраще підійде для закоханої пари, яка живе разом и сімейної пари. Але можна зробити сюрприз і людині з якою ще не мешкаєте, наприклад, покличте її на вечірку з друзями, а коли коханий прийде до вас, то напевно буде приємно здивований.

Ресторан «Валентино» підготує та відправить чудовий набір смачних страв для того, щоб ваша романтична вечеря пройшла перфектно та неперевершено. Якщо ж Ви вирішили влаштувати романтичну вечерю в ресторані, то ця італійська ресторація – найкращий вибір для закоханих у Львові. Рекомендуємо обрати страви з меню закладу: https://valentino.lviv.ua/. В ресторані «Валентино», що при готелі «Швейцарський» можна зробити освідчення, організувати весілля, розписку, день народження, ювілей, замовити доставку, прийти на сніданок шведський стіл), чи на бізнес ланч. А також щонеділі в ресторані шеф-кухар проводить дитячі майстер-класи. 

За цим посиланням Ви можете переглянути зали ресторану: https://swiss-hotel.lviv.ua/uk/restaurants/ 

Забронювати столик в ресторані “Валентино” або замовити доставку страв можна за телефонами:
+38 (097) 235-67-77
+38 (032) 235-67-66