Доставка квітів по місту Львів в святкові дні здійснюється цілодобово. Денна доставка здійснюється з 8:00 до 22:00, нічна доставка з 22:00 до 8:00, її вартість 300 грн. Мінімальна сума замовлення на нічну доставка 2500 грн. Замовлення на доставку в той самий день приймаються до 18:00. 

В святкові дні ( 14 лютого, 8 березня, День Матері ) доставка здійснюється з часовим проміжком в 3 години. Наприклад, з 8 до 11, з 9 до 12 години і тд. Вартість доставки на точну годину складає 300 грн. Доставка по місту коштує 150-250 грн при замовленні до 2500 грн, на замовлення сумою від 2500 грн доставка по місту Львів в денний час безкоштовна. Вартість доставки у віддалені райони міста (Сокільники, Солонка, Рясне, Винники, Брюховичі і тд)  просимо уточнювати у менеджера. 

Якщо Вам потрібна доставка по місту Львів, але Ви не знаєте точної адреси, вкажіть про це в коментарі до замовлення, ми делікатно дізнаємось у отримувача куди саме доставити квіточки. 

Замовлення на святкові дні ми починаємо приймати за 2-3 тижні до свята. Всі замовлення ми приймаємо по передоплаті 50% або повній оплаті. Якщо Вас цікавить певний вид або сорт квітки на точну дату, просимо уточнити її наявність у наших флористів або зробити замовлення за 2 тижні.

Чому ми рекомендуємо робити попереднє замовлення на свята?

- всі квіти для Вашого замовлення будуть заброньовані за Вами

- Ваше замовлення буде збиратись одним з перших

- якщо Вам потрібні квіти певного виду або сорту чи у великій кількості, є можливість, що в останній момент їх вже не буде в наявності