Меню
Кошик
Ми працюємо з 9:00 до 20:00. Можлива нічна доставка

Доставка та оплата


Час 

Денна доставка з 9:00 до 20:00 без вихідних.

Нічна доставка з 20:00 до 9:00 - 300 грн.

Вартість доставки

При замовленні до 3000 грн доставка по місту 150 грн.

При замовленні від 3000 грн доставка квітів по місту Львів безкоштовна.

Замовлення на доставку в той самий день приймаються до 18:00.

*Вартість доставки у віддалені районі міста та по області просимо уточнювати у менеджера.

Термін доставки

Ми здійснюємо доставку орієнтовно за 2-3 години з моменту оплати замовлення. Але ми будемо дуже вдячні, якщо ви замовите квіти хоча б за 1 день до доставки - так нам буде простіше планувати маршрут кур’єрів та нагрузку флористів, так як кожна композиція створюється під замовлення.

Якщо ви би хотіли замовити доставку квітів по Львову, але Ви не знаєте точної адреси,вкажіть про це в коментарі до замовлення, ми делікатно дізнаємось куди доставити ваше замовлення. 
Доставку в святкові дні на точний час ми НЕ приймаємо. Для виконання замовлення в такі дні нам потрібен часовий проміжок в 3 години. Наприклад, з 9 до 12 години. 


Оплата
Оплатити своє замовлення ви можете:

готівкою або карткою у нас в магазині в центрі міста за адресою: вул. Зелена 204Б, ЖК Avalon

- якщо ви замовили букет з доставкою по місту Львів можете розрахуватись готівкою при отриманні, у випадку, якщо квіти забираєте Ви. 

- також можна здійснити онлайн оплату на сайті, карткою Visa/MasterCard в будь-якій валюті. 

- всі замовлення на свята ми приймаємо лише по передоплаті або повній оплаті. 


Відповідно до Закону України "Про захист прав споживачів", квіти де-факто не підлягають поверненню. Вони є швидкопсувним товаром і, як наслідок, повернути їх продавцеві без втрати товарного вигляду, як того вимагає закон, неможливо. Не дивлячись на це, ми допускаємо повернення або обмін наших букетів в рідкісних випадках і на умовах, описаних нижче.

Ми робимо все можливе, щоб Ви завжди отримували наші букети свіжими та у відмінному стані. І відгуки про наш квітковий магазин точно вказують на те, що ми справляємося з цим завданням :)

Проте, в окремих випадках, Ви можете бути незадоволені якістю отриманого букета. Наприклад, якщо він пошкодився під час транспортування.

  1. Якщо Вас не влаштовує якість отриманого букета, Ви повинні надіслати листа на нашу пошту і прикріпити фотографії, що підтверджують дефект. Або, Ви можете занести букет до нас в магазин і показати дефект особисто.
  2. Претензія повинна надійти не пізніше ніж протягом 12 годин з моменту доставки букета Вам.
  3. Якщо в ході електронного листування або огляду товару ми встановимо, що Ви дійсно отримали неякісний букет, ми запропонуємо Вам його заміну або повернення коштів.

Просимо врахувати, що в разі, якщо встановити дефект товару шляхом електронного листування неможливо, ми можемо попросити Вас привезти та показати букет особисто.

Ми щиро прагнемо задовольнити запити всіх наших клієнтів і ми завжди будемо готові виправляти наші помилки. Проте, в питаннях повернення товарів фінальний вердикт про те, чи винні ми в дефекті, залишається за нами. Як правило відмовити в обміні або поверненні коштів ми можемо в тих випадках, коли букет був сильно пошкоджений через неправильне зберігання. Наприклад, коли його помістили в спекотне місце і не поставили в вазу (таке трапляється!).