Меню
Кошик
Ми працюємо з 9:00 до 20:00. Можлива нічна доставка

Питання-відповіді

В такому випадку ми узгоджуємо з Вами можливість залишити квіти у консьєржа або сусідів.

Або водій чекає за адресою 15хв ( якщо до отримувача неможливо додзвонитися ) після чого повертається з квітами в крамницю.

Додаткова доставка оплачується окремо.

В таких ситуаціях наш водій спробує переконати взяти отримувача ці чудові квіти :) або ми можемо доставити Ваше замовлення на будь-яку іншу адресу. 

Повернення в такому випадку неможливе.

З кожної доставки ми робимо фотозвіт.

Ці фото ми ніде не публікуємо , лише відправляємо замовнику :)

Всі доставки по замовчуванню в нас анонімні. До кожного замовлення ми додаємо листівку , яку Ви завжди можете підписати , якщо це не потрібно , ми збережемо всю конфіденційну інформацію.
Ми працюємо з імпортною квіткою. Щотижня ми закуповуємо квіти на голандському аукціоні і лише в цей момент ми можемо знати орієнтовну вартість . Так як ціна кожного разу змінюється , відповідна і в нас ціна може відрізнятись :)
З радістю зробимо , якщо вони є у наявності. А ще краще , якщо ми їх замовимо за два тижні . Тоді ми з Вами точго будемо знати , що потрібні квіти будуть у нас в крамниці. У нас завжди є чим Вас здивувати , але популярні позиції розбирають дуже швидко.
Так , якщо вони є в Голандії. На початку сезону ціна на квітку може бути більшою в 2-3 рази. Наприклад , якщо в Червні ціна на квітку 100грн\шт , то в лютому-березні вона може бути в 3 рази вищою , це слід враховувати :)
Ні , тому що композиції на фото всі унікальні. Це приклади наших робіт. Квіти - це живий матеріал , двічі повторити одну і ту ж роботу майже неможливо , так само як важко знайти дві ідентичні квітки. Кожна композиція індивідуальна і навіть при тому ж складі квітів , може відрізнятися від прикладу на фото відтінком , формою , розкриттям бутону або розташуванням квітки. Окрім цього ми залишаємо собі можливість для творчості та для того аби дивувати своїх клієнтів. Чим більш цікавий склад букету , ти менша вірогідність повторення. В такому випадку , пропонуємо довіритись нашим флористам і ваша композиція буде наповнена душею та найкращими квітами :)
Ми дуже відповідально відносимось до підбору асортименту та працюємо лише зі свіжим матеріалом та перевіреними сортами та плантаціями. Ми особисто перевіряємо свіжість усіх квітів , тестуємо на стійкість нові сорти. Всі квіти ми захищаємо від погодніх умов. До кожного букету ми додаємо інструкцію по догляду та стабілізуючий засіб , щоб квіти у Вас вдома простояли довше. Але не зважаючи на це - квіти , це живий матеріал по якому ніхто не дасть Вам гарантії. Багато залежить від Вашого догляду вдома.
Ні , квіти це той товар , який поверненню не підлягає. Проте , якщо квіти себе погано повели в перші 12 годин з моменту доставки , ми завжди вирішимо цю ситуацію та зробимо обмін. Для цього напишіть нам або зателефонуйте.
Так , з радістю! В випадку , якщо щось не сподобається , все замінимо.
Легко , ми будемо раді Вас бачити у нашій крамниці та познайомитись особисто :)
Ми працюємо з імпортними та преміальними квітами , які не можуть коштувати дешево. Тому ціни на наші авторські букети будуть вищі ніж на базарі. На ціну квітки впливає багато факторів , від витратних матеріалів до заробітної плати флористів , яка відповідає їх професійному рівню. Ми в жодному разі не дамо Вам в композицію старі квіти аби швидше їх використати. Таким чином ми встановлюємо ціни в межах нашої цінової політики.
Всі замовлення за місто виконується по передоплаті або повній оплаті. Якщо доставка в межах міста , тоді Ви можете розраховуватись готівкою при отриманні.
Кожного тижня ми позначаємо акційні букети на сайті , це в жодному разі не означає , що вони будуть поганої якості , зі старих квітів або ще щось в цьому ж роді. Ні , вони прекрасні , як і всі наші букети , просто ми хочемо частіше робити Вам приємності :)